Nabídka práce > Senior Recruitment Consultant s plynulou znalostí angličtiny!

Senior Recruitment Consultant s plynulou znalostí angličtiny!

Náplň práce

Chtěli byste spolupracovat s nadnárodními firmami a pracovat v mezinárodním prostředí?
Staňte se součástí společnosti, která nabízí skvělou příležitost pro zkušené recruitery se zájmem pracovat v oblasti poskytování IT služeb.

Náplní práce je:

• spolupráce s klienty podnikajících v IT a v inženýrství , zajišťování přímého kontaktu s HR manažery, nejedná se o prodej služeb!
• poskytneme Vám nástroje, zdroje a rozpočet společně se skvělým zaškolením, aby byl zajištěn Váš úspěch při jednání a plné využití Vašich schopností
• dostanete přípežitost naplno se věnovat náboru, Vaším jediným ukazatelem výkonnosti bude objem faktur, očekává se minimálně 150 000 CZK měsíčně
• z každé vystavené faktury obdržíte 10 % provizi, potenciál výše příjmů není omezen, nezáleží zda cíl naplníte jedním umístěním nebo 2-3
• navíc Vám nabízíme zapojit se a využít Vaše schopnosti v rámci propagačních akcích

Požadavky

Od Vás jako zkušeného recruitera očekáváme, že máte zkušenosti s vyhledáváním kandidátů a s jednáním s nimi. Předpokládáme, že pro Vás není problem identifikovat a najít průnik požadavků klienta a kandidáta. Požadujeme plynulou znalost angličtiny. Hledáme recruitera, který má skvělé komunikační schopnosti, orientaci na výsledek a který dokáže pracovat samostatně. Rádi uslyšíme o Vašich prokazatelných zkušenostech v oblasti náboru a očekáváme, že budete ochotni sdílet Vaše zkušenosti s mladšími a méně zkušenými členy našeho týmu.

Nabízíme

Jste-li zkušeným náborářem, který je připraven přijmout novou výzvu a pracovat v Praze, neváhejte kontaktovat Terezu Novotnou prostřednictvím emailu s Vašim přiloženým CV zaslaného na adresu: tereza@dorsetrecruitment.cz

Informace o pozici

  • Dorset Management s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek