Nabídka práce > Skladník Nýřany - jednosměnný provoz

Skladník Nýřany - jednosměnný provoz

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se komponenty do železničního průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozice SKLADNÍK.
Náplň práce:
- uložení a identifikace zboží a materiálu
- vykládka, nakládka kamionů
- vydávání materiálu podle materiálových požadavků
- práce s informačním systémem
- provádění inventur

Požadavky

- ÚSO/SO vzdělání (strojírenský obor) výhodou
- základní práce na PC
- oprávnění k řízení VZV
- zodpovědný přístup k práci, pečlivost
- spolehlivost a ochota pracovat, samostatnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Nýřany
- zajímavé finanční ohodnocení (na základě zkušeností)
- zázemí stabilní společnosti
- 1směnný provoz (začátek směny v 6.00 či 8.00)
- závodní stravování
- rozmanité firemní bonusy a benefity, osobní i profesní růst
- práce do interního stavu (kmenový zaměstnanec)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek