Nabídka práce > Pracovník skladu - Březhrad - vhodné pro studenty

Pracovník skladu - Březhrad - vhodné pro studenty

Náplň práce

Chcete si přivydělat a fyzická práce Vám nevadí? Rádi byste si vybrali z ranních nebo odpoledních směn?

Hodila by se Vám „kačka“ navíc na studium nebo do kapsy? Připojte se do týmu aktivních brigádníků!

CO VÁS ČEKÁ?
• manuální manipulace s balíky
• obstarání chodu skladu
• lokalita Březhrad

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

• fyzickou zdatnost, vhodné pro muže
• čistý trestní rejstřík
• pracovitost a spolehlivost

Nabízíme

Co nabízíme:

• dlouhodobou spolupráci
• kombinaci ranních a odpoledních směn
• plánování směn týden dopředu
• dohodu o pracovní činnosti

Další informace

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 778 76 46 68 nebo mailu martina.tuckova@randstad.cz

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, uchazeče o práci na ÚP, pro pracující jako přivýdělek
  • Místo pracoviště: Hradec Králové - Březhrad