Nabídka práce > Elektrikář Nýřany - kmenový stav, dvousměnný provoz

Elektrikář Nýřany - kmenový stav, dvousměnný provoz

Náplň práce

- servis a údržba zařízení, technického vybavení budov v provozu
- zajištění bezproblémového a plynulého chodu a výroby
- plánování a provádění prací údržby
- udržování pořádku na pracovišti, čistoty zařízení a zajištění jejich funkce

Požadavky

- manuální zručnost
- vyhláška 50, paragraf 6. a vyšší
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat dle pracovních postupů
- spolehlivost, samostatnost, zručnost
- vlastní automobil – svozová doprava NENÍ zajištěna

Nabízíme

-nástup možný IHNED nebo dle dohody
-místo výkonu práce: Nýřany
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 2 směnný provoz
- rozmanité firemní bonusy a benefity (docházka, schopnost cizího jazyka), prémie, osobní i profesní růst

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nýřany