Nabídka práce > City Manager - kreativita i analytika

City Manager - kreativita i analytika

Náplň práce

Jste hlavou analytičtí mistři a zároveň srdcem kreativci?

Je pro vás svět online nakupování a služeb druhým domovem?

Máte rádi obchod a marketing, ale užíváte si spíš práci za oponou než akci v terénu?

Jestli ano, pak se nám budete líbit na pozici City Managera.

A proč se bude líbit ona vám?

Budete mít na starosti svůj region (City), pro který budete zodpovědní za kontrolu, nastavení a vyladění nabídek tak, aby byly neodolatelné pro naše zákazníky, přínosné pro partnery a atraktivní pro Slevomat. Vaše výtvory budou k vidění u nás na hlavní straně a vy tak budete přímým spolutvůrcem našeho byznysu.

Kreativně se budete moct vyřádit na vymýšlení a navrhování akcí a kampaní, které ve svěřeném regionu ještě chybí a které můžou být trhákem nadcházející sezóny.

Oporou vám bude skvělý tým kolegů, s kterými budete pracovat na dosahování hvězdných výsledků, vymýšlet nové vychytávky pro vaše City a zažívat pracovní adrenalin i mimopracovní zábavu.

Co vás na pozici City managera čeká:

Nastavování slevových nabídek (prodejnost, struktura, podmínky, obsah)
Schvalování nabídek (práce s PC a administrací) - především z obchodního a prodejního hlediska
Tvorba slevových nabídek (základní práce s grafikou a psaní krátkých úvodních textů)
Komunikace s obchodními partnery a spolupráce s obchodním týmem
Koordinace přípravy a kontrola textové a grafické části slevové nabídky
Vymýšlení novinek, sledování trendů a posouvání sekce novým směrem

Požadavky

Co byste neměli postrádat:

Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost a důvěryhodnost
Selský rozum a vlastní názor
Business přemýšlení
Příjemný a milý projev po telefonu i při osobním jednání
Základní znalost s Photoshopem (případně rádi doučíme)
Perfektní znalost českého jazyka
Schopnost zvládat více věcí na jednou, flexibilitu a vstřícnost ke změnám
Pozitivní náladu, energii a chuť do práce
Týmového ducha

Nabízíme

Proč se stát "ciťákem" ve Slevomatu:

Pestrá a zajímavá práce v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
Práce na full-time s flexibilním plánováním času a svobodou
Stabilní platové podmínky a zajímavá variabilní složka
Mladý, dynamický a veselý pracovní tým s přátelskou atmosférou
Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru a otevřená firemní kultura
Fungování bez zbytečných byrokratických nařízení a procesů
Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
Nástup možný ihned či dle dohody
Fajn tým, který vás v začátcích podpoří a v nesnázích poradí
Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a sleduje aktuální trendy

Další informace

Zní vám to jako job, bez kterého nemůžete žít? Bezva!

Pošlete e-mail s předmětem "City Manager" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a odpověď, proč by pozice padla na míru přímo vám.

Už se těšíme na vaše reakce!

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vinohrady