Nabídka práce > Pracovník/-ce ve výrobě - doprava ZDARMA!

Pracovník/-ce ve výrobě - doprava ZDARMA!

Náplň práce

Chcete se podílet na výrobě dílů pro nejluxusnější automobily světových značek, jako jsou Lamborghini, Chrysler, Ferrari nebo Jaguar? Připojte se k nám!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v sektoru automobilového průmyslu hledáme šikovné kolegy do výroby. Jedná se o nenáročnou práci vhodnou jak pro muže, tak i pro ženy s místem výkonu v Dolních Kralovicích.

Co bude náplní Vaší práce?
-výroba dílů z karbonových vláken
-obsluha strojního zařízení

Požadavky

-manuálně zručný
-spolehlivý a pečlivý
-ochotný pracovat v třísměnném režimu

Nabízíme

-zaměstnání na HPP
-samostatnou práci nezávislou na ostatních spolupracovnících
-nástupní mzdu bez příplatků od 100 Kč/hod.
-navýšení po zkušební době
-nadstandardní příplatky
-výkonnostní prémie
-docházkový bonus
-pravidelné navyšování mezd (2-3x ročně)
-příjemné prostředí menší rodinné společnosti
-ZDARMA doprava do zaměstnání
-13. plat
-nadstandardní dovolená – 5 týdnů
-stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás ne emailu: lenka.cisarova@randstad.cz, či na telefonním čísle 602 431 603.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. plat, zdarma doprava do zaměstnání, 5 týdnů dovolené, výkonnostní prémie
  • Místo pracoviště: Dolní Kralovice