Nabídka práce > BRIGÁDA DO LUXUSNÍ PRODEJNY, Ostrava

BRIGÁDA DO LUXUSNÍ PRODEJNY, Ostrava

Náplň práce

Nevíš co s volným časem a chceš si před Vánocemi přivydělat? Baví tě prostředí luxusní módy a umíš mluvit anglicky?
Tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

Hledáme schopného brigádníka/brigádnici do luxusní prodejny v Ostravě. Pokud hledáš dlouhodobou spolupráci, jsi to právě ty, koho hledáme!! Navíc pokud budeš mít čas a chuť, můžeš přejít i na HPP.

Tvoji hlavní pracovní náplní bude poskytovat špičkový zákaznický servis zákazníkům prodejny

Požadavky

* umíš mluvit anglicky
* máš zákaznickou orientaci
* jsi schopný samostatné práce
* hledáš dlouhodobou brigádu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: * zázemí luxusní prodejny na Nové Karolině v Ostravě * další bonus závisející na tvé schopnosti prodat * kartu na stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava