Nabídka práce > TOP BRIGÁDA ve výrobě - od 140 Kč a bonusy!

TOP BRIGÁDA ve výrobě - od 140 Kč a bonusy!

Náplň práce

Hledáte přivýdělek na poslední chvíli? Tak to jste tu správně!

Co bude Vaší náplnín práce?
- obsluha strojů
- kompletace komponentů
- kontrola komponentů
- balení a testování komponentů

Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna) - doprava z BRNA zajištěna!

NÁSTUP: 30.8, 6.9., 13.9. a později

PRAVIDELNÉ SMĚNY dle rozvrhu směn - 2 dny denní, 1 den volna, 2 dny noční a 3 dny volna - je nutno dodržovat a odpracovat dle rozvrhu alespoň 1 MĚSÍC, poté se dá domluvit na směnách dle Vaší potřeby.

Požadavky

- plnoletost
- možnost odpracovat alespoň měsíc dle rovrhu směn
- spolehlivý a zodpovědný přístup
- zájem o dlouhodobější spolupráci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 140 CZK do 168 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Mzda 140 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY: - příplatek za noc 14 Kč/hod - příplatek za víkend 14 Kč/hod - příplatek za svátek 140 Kč/hod + motivační bonus 7000 Kč za každých 20 odpracovaných směn (do 30.9.) DALŠÍ BENEFITY: - příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
  • Místo pracoviště: Kuřim