Nabídka práce > DEVELOPMENT V AUTOMOTIVE

DEVELOPMENT V AUTOMOTIVE

Náplň práce

- Práce na softwarových automatizačních řešeních pro testovací laboratoře našich zahraničních zákazníků
- Zodpovědnost za zákaznickou podporu pomocí vzdáleného servisu
- Uvádění do provozu a podpora u zákazníků po celém světě
- Vývoj a konfigurace funkcí vlastních aplikací

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky, automatizace, informačních technologií, fyziky, mechatroniky nebo srovnatelné vzdělání
- praxe z automobilového průmyslu z oblasti testování/vývoje
- dobrá znalost AJ slovem i písmem
- ochota cestovat do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost seberealizace - 5. týden dovolené - 13. plat - roční bonus - příspěvek na stravování - příspěvek na dojíždění (až do výše 4.000,- Kč) - možnost zaškolení v zahraničí - zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Olomouc