Nabídka práce > OPERÁTOR| OHRAŇOVÁK |39 000 Kč/měs.

OPERÁTOR| OHRAŇOVÁK |39 000 Kč/měs.

Náplň práce

Stabilní práce v nestabilní době? Ano vidíš dobře!

Orientuješ se v technické dokumentaci a máš praxi s obsluhou strojů?

Zašli svůj živitopis a přidej se k FAJN kolektivu menší rodinné firmy v TÁBOŘE!

Požadavky

Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost.
Manuální zručnost.
Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou.
Ochota pracovat na 12ti hodinové směny.
Ochotu učit se novým věcem.
Práce je vhodná pro muže, kvůli zvedání těžkých břemen.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 33000 CZK do 39000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: týden dovolené navíc stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem práce přímo jako kmenový zaměstnanec po půl roce smlouva na dobu neurčitou výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu
  • Místo pracoviště: Tábor