Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / NĚMECKO (B2B)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / NĚMECKO (B2B)

Náplň práce

Jste obchodník tělem i duší a máte excelentní znalost německého jazyka? Umíte dotahovat klíčové úkoly do konce? Jste z Opavy, blízkého okolí, nebo Vám nevadí se do Opavy přestěhovat? Pak hledáme právě Vás.

- Plnění obchodního plánu oddělení a svěřené země
- Aktivní akvizice nových zákazníku a vývoj zákaznického portfólia ve svěřené zemi
- Každodenní komunikace se stávajícími zákazníky
- Udržování a vývoj obchodních vztahů se strategickými odběrateli
- Plánovaní schůzek, návštěvy u klientů, účast na veletrzích
- Vedení statistik prodeje
- Rozvoj produktového portfólia u klienta
- Příprava nabídek pro stávající i potenciální zákazníky

Požadavky

- Středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- Němčina na výborné úrovni (slovem i písmem)
- Znalosti z oboru Automotive Aftermarket výhodou
- Zkušenosti na pozici Sales Representative, Sales Manager, Customer Support Manager nebo Key Account Manager min. 2 roky
- Uživatelská znalost MS Office na pokročilé úrovni
- Uživatelská znalost účetního programu POHODA výhodou
- Business korespondence
- Obchodní a komunikační schopnosti
- Time management
- Dochvilnost a preciznost

Nabízíme

- Mzdu 33 000 Kč – 38 000 Kč dle pracovních zkušenosti (odměny po zkušební době)
- Profesní růst se mzdovým ohodnocením podle vašeho přínosu společnosti
- Nástup dle domluvy
- 22 dnů dovolené + 3 dny Sick days
- Příspěvek na stravování do mzdy v hodnotě 55 kč / den
- Dopravné od 20 km dojíždění do práce
- Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele
- Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč
- Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.
- Práci v dynamické firmě s mladým kolektivem

Další informace

V REMANTE děláme věci jinak. Už žádné časově a finančně náročné opravy automobilů! Naši zákazníci si nakoupí autodíly online za ty nejvýhodnější ceny. Díky našim unikátním technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě nového kusu. Vítejte ve světě repase!

V čem jsme TOP? Denně prodáváme přes naše e-shopy od Ruska po Portugalsko, centrální sklady Opavy, Prahy, Lyonu. Každou hodinu zrepasujeme desítky autosoučástek, naše autodíly jezdí ve vozech také v mnoha zemích Afriky, Austrálie a Ameriky. Ročně zachráníme před likvidací stovky tisíc autodílů a dáme jim nový život. Máme společné nadšení pro věc a každým dnem budujeme novou budoucnost.

REPASE, INOVACE, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Informace o pozici

  • REMANTE GROUP s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Management, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk, Polský jazyk
  • Plat: 33 000 Kč - 38 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dovolená 22 dnů, 3 dny Sick Days, Stravenkový paušál do mzdy, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, Příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Opava