Nabídka práce > HR Generalista

HR Generalista

Náplň práce

Máš zkušenost v HR, komunikativní znalost anglického jazyka a máš rád/ráda výzvy? V tom případě hledáme právě Tebe!

Pro výrobní společnost na jihu Moravy hledáme kandidáty/ky na pozici: HR Generalista.

Co bude tvojí náplní práce?
- nábor zaměstnanců (dělnické i THP pozice)
- zpracování docházky a podkladů pro mzdy
- podílení se na tvorbě nových směrnic a procesů ve firmě
- provádění interních školení a tréninků
- hodnocení zaměstnanců, příprava teambuildingů aj.

Požadavky

Co očekáváme?
- předchozí zkušenost v HR a náboru zaměstnanců, zkušenost z výrobní společnosti a na obdobné pozici výhodou
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- orientace v zákoníku práce
- zkušenost s přípravou pracovně právní ch dokumentů
- pohodová, komunikativní, proaktivní, dynamická, samostatná osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - závodní stravování - možnost občasného HO - jazyková výuka
  • Místo pracoviště: Břeclav