Nabídka práce > HR GENERALISTA | 35 000 KČ

HR GENERALISTA | 35 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti HR administrativy a práce s lidmi Vás baví?
Jste komunikativní a chcete být potřebnou oporou pro zaměstnance?
Umíte velmi dobře anglicky nebo německy a chcete být součástí příjemného pracovního kolektivu?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit.

Co budete dělat?

- agenda zdravotních prohlídek
- spolupráce s technikem BOZP
- správa docházkového systému
- spolupráce s manažery ohledně měsíčních prémií
- organizace a zápis z porad
- kompletní nábor dělnických pozic a agenturních zaměstnanců

Požadavky

- SŠ maturita nebo VŠ
- plynulá AJ, nebo NJ
- prokazatelné zkušenosti z oblasti lidských zdrojů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 28000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dotované závodní stravování - 13. mzda - týden dovolené navíc - příspěvek na dojíždění
  • Místo pracoviště: Pelhřimov