Nabídka práce > Vedoucí týmu modernizací

Vedoucí týmu modernizací

Náplň práce

Máte praxi s prodejem zákaznických řešení či projektů mimo ČR a SR? Zároveň zvládáte vést jednání v anglickém jazyce a máte zkušenost s vedením týmu?

V tom případě můžete být právě vy vhodný kandidát/ka na pozici Vedoucí týmu modernizací do mezinárodní výrobní společnosti na jihu Moravy.

Co bude Vaší náplní práce?
- odpovědnost za komunikaci se zákazníky
- řízení skupiny zákaznické podpory a technické podpory
- organizace práce skupiny, koordinace aktivit ve spojení s podpůrnými odděleními napříč organizací od konstrukce, nákup a kvalitu.
- odpovědnost za dosažení výsledků a pravidelný reporting vedení výrobního závodu

Požadavky

Co požadujeme?
- nejlépe VŠ vzdělání oblast stavebnictví/konstrukce/ekonomika
- min. 5 let praxe s obdobnou pozicí nebo jako obchodník či v zákaznickém servisu
- nutná praxe s prodejem zákaznických řešení či projektů mimo ČR a SR
- znalost Aj na úrovni umožňující vést obchodní jednání
- znalost v oblasti stavebních/konstrukčních technologií
- znalost nástrojů reportingu a ekonomických nástrojů controllingu
- zkušenost s vedením týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: + závodní stravování + týden dovolené navíc + sociální zázemí + 3složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie
  • Místo pracoviště: Břeclav