Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER S FJ

PROJEKTOVÝ MANAŽER S FJ

Náplň práce

Vedení přidělených projektů – zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů. Spolupráce a komunikace s výrobou, oddělením kvality a technologie při náběhu nových produktů. Péče o zákaznické portály. Vyhodnocování poptávky a projekty od zákazníků. Budete aktivně podporovat zákazníky a výrobu při náběhu projektů. Čeká Vás spoluúčast na zákaznických auditech.

Požadavky

- znalosti standardů v oblasti automobilového průmyslu
- nutná aktivní znalost francouzského jazyka (zaměření na francouzské zákazníky)
- VŠ technického zaměření
- znalost MS-Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - flexibilní pracovní dobu - 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu (po jednom odpracovaném roce) - jazykové vzdělávání (individuální nebo skupinová výuka) - příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • Místo pracoviště: Prostějov