Nabídka práce > SAP SPECIALISTA

SAP SPECIALISTA

Náplň práce

Hledáme SAP SPECIALISTU. Ideální kandidáta je ten, který má chuť se profesně posunout výše, domluví se anglicky a zajímají ho výrobní automotive společnosti! Na této pozici budete zodpovědni za podporu a implementaci modulů SAP. Nemusíte znát o SAP vše! Spoustu věcí se u nás naučíte! Budete mít plnou podporu kolegů ze zahraničí!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
* zkušenost se SAP
* komunikativní angličtina
* zkušenost s různými moduly SAP
* znalost DB SQL servery, Windows servery velkou výhodou
* aktivní přístup k práci, chuť učit se!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat po odpracovaném roce * 4 dny dovolené navíc * manažerské odměny * pružná pracovní doba * stravenky v hodnotě 90 Kč * penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Vsetín