Nabídka práce > LOGISTIK / NÁKUPČÍ | JIHLAVA

LOGISTIK / NÁKUPČÍ | JIHLAVA

Náplň práce

Do fajn kolektivu hledáme novou posilu! Hledáš práci, kde využiješ angličtinu a po čase dostaneš šanci postoupit na vyšší pozici? Pak mi pošli svůj životopis.

JO a žádnej stres! Tady píchačky nenajdeš, navzájem si věříme :).

Jak si práci u nás představit:
- denní komunikace v angličtině
- menší tým skvělých profíků, kteří tě zaučí nebo podají pomocnou ruku
- zároveň možnost nést plnou odpovědnost za svou práci

Jaký bude tvůj start:
- začneš jako podpora pro oddělení nákupu
- budeš zařizovat logistiku a vše kolem toho
- k tomu dostaneš pár zákazníků, na kterých získáš první zkušenosti s nákupem
- budeš vyjednávat o cenách, řešit reklamace, zajišťovat potřebné dokumenty a zapisovat vše do systému
- do budoucna počítáme s tím, že se posuneš na pozici nákupčího nebo obchodníka pro export

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe není podmínkou, ale chceme vidět, že už máš něco za sebou (brigády, zahraniční stáž, praxe při škole, apod.)
- plynulá AJ slovem i písmem
- aktivní přístup k práci, nebojíš se dělat rozhodnutí
- chceme vidět, že se na tebe můžeme spolehnout
- P.S. máme tu výbornou kávu :)
- MS Office, ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Proč se ti u nás bude líbit: - 5 týdnů dovolené - fajnový kolektiv, kde se můžeš učit každý den - "spontánní" firemní akce - občas s námi pojedeš na zahraniční služební cestu - sleva na obchodní produkty
  • Místo pracoviště: Jihlava