Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | NYMBURK

PROCESNÍ INŽENÝR | NYMBURK

Náplň práce

Chcete pracovat ve stabilní společnosti s příjemnou atmosférou? Vyrábět pro zákazníky z celého spektra oborů? Můžete!

Na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA hledáme šikovného kandidáta, který má za sebou technické zkušenosti a bude zodpovědný za:

- převádění nové výroby a zavádění přípravků do provozu
- návrh přípravků, pomocných zařízení související se zaváděním nového projektu
- návrh a schvalování změn technologických postupů
- spolupráce na nových projektech
- analýza výrobních procesů, identifikace slabých míst procesu, jejich zlepšení
- provádění auditů standardů

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- základní znalost ISO IATF
- znalost APQP, PPAP, 8D, MSA, SPC, PFMEA, minitab
- znalost čtení výkresů
- komunikativní angličtina nebo němčina
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na penzijní/životní připojištění - flexibilní pracovní doba - jazykové kurzy - mobilní telefon - vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Nymburk