Nabídka práce > Konstruktér - elektro

Konstruktér - elektro

Náplň práce

Máte zkušenosti s konstrukční prací v AutoCAD a vzdělání v elektro oblasti?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Konstruktér - elektro pro mezinárodní výrobní společnost na jihu Moravy.

Co bude Vaší náplní práce?
- konstrukční zpracovávání zakázek dle požadavků zákazníka
- tvorba standardní dokumentace eskalátorů a travelátorů
- navrhování technických řešení
- spolupráce s ostatními konstruktéry na inovacích napříč produkty

Požadavky

Co požadujeme?
- SŠ/VŠ v oboru elektro
- nutná zkušenost s 2D konstrukčním zpracováním (AutoCAD)
- Aj umožňující komunikaci převážně prostřednictvím emailu
- proaktivní, samostatné a spolehlivé plnění úkolů v termínu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: + závodní stravování + týden dovolené navíc + sociální zázemí + 3složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie + jazyková a jiné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Břeclav