Nabídka práce > Tehnická podpora prodeje zaměření elektro

Tehnická podpora prodeje zaměření elektro

Náplň práce

Pro technickou podpooru prodeje hledáme kandidáty se vzděláním v oblasti elektro, kteří zvládají práci v AutoCAD (2D návrhy).

Pokud splňujete tyto požadavky, můžete být součástí našeho týmu, v mezinárodní výrobní společnosti na jihu Moravy.

Co bude náplní Vaší práce?
- vývoj technických řešení dle atypických požadavků zákazníků s přihlédnutím
k hospodárnosti a proveditelnosti
- vypracování potřebných výpočtů, dokumentací a úpravy kontraktů
- Vypracování potřebných výpočtů, dokumentací a úpravy kontraktů
- odpora zákazníků ve finančních a technických aspektech
- aktivní podpora zákaznického servisu při zpracování poptávek zákazníků
- poskytování technických konzultací

Požadavky

Co požadujeme?
- SŠ/VŠ se zaměřením elektro
- nutná znalost 2D konstrukční práce v AutoCAD
- výhodou znalost 3D konstruování v Creo/Inventor
- Aj min. stedně pokročilá pro komunikaci v rámci firmy
- proaktivní, samostatné a spolehlivé plnění úkolů v termínu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: + závodní stravování + týden dovolené navíc + sociální zázemí + 3složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie + jazyková a jiné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Břeclav