Nabídka práce > CHEMICKÝ INŽENÝR | START-UP

CHEMICKÝ INŽENÝR | START-UP

Náplň práce

Pro nově vybudovanou společnost v Pardubicích se otevírá příležitost pro kandidáty z chemického oboru.

Hledáme člověka s motivací pracovat pro start-up.

Co Vás na pozici čeká?

- zlepšování chemických procesů v závodě a podílení se na plánu inovací
- tvorba a zlepšování uživatelských příruček a dokumentů souvisejících s produktem
- řízení investic a zajištění pravidelné údržby závodu
- zajištění případných oprav
- zpracování vývojových diagramů

Požadavky

- vzdělání chemického zaměření - ideálně VŠ
- zkušenosti v oblasti procesního engineeringu z chemického oboru vítány
- znalost čtení výkresové dokumentace
- komunikativní úroveň AJ (zahraniční vedení)
- zkušenosti s AutoCadem

Životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 sickdays - stravenky - bezplatné vedení účtu - flexibilní pracovní doba - zcela nová výrobní společnost
  • Místo pracoviště: Pardubice