Nabídka práce > TECHNIK VÝROBY

TECHNIK VÝROBY

Náplň práce

Hledáme technicky zaměřeného člověka, který se nebojí obléci se do modráků a přímo ve výrobě se pohrabat v mašině.
Na druhou stranu to musí být člověk kreativní a iniciativní. Bude mít odpovědnost za projekty, které zeefektivňují proces výroby.

Vaším úkolem bude spolupracovat s ostatními členy týmu na rozjezdu nových výrobních linek a větší efektivnosti těch stávajících.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojírenství)
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost LEAN nástrojů výhodou
- zkušenosti s údržbou strojů podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti * dovolenou v délce 5 týdnů * 13. mzda na základě výsledků firmy * stravenky * kafeterie * penzijní/životní pojištění * přátelské a neformální pracovní prostředí * další jazykové a odborné vzdě
  • Místo pracoviště: Třebíč