Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | AŽ 37 000 KČ

SEŘIZOVAČ | AŽ 37 000 KČ

Náplň práce

Hledáme šikovné technicky nadané lidi do naší výroby. Nejsme automotive a s našimi výrobky se určitě setkáváte skoro každý den.

Hledáme seřizovače na lisovací linky.

Jste technicky zdatný a nebojíte se zasáhnout do stroje?

Nevadí Vám směnovat?

Chcete si vydělat opravdu slušné peníze?

Jestli ano, pak neváhejte a ozvěte se!

Požadavky

spolehlivost, samostatnost
ochota směnovat (nepřetržitý provoz osmihodinový nebo dvanáctihodinový)
technicky zaměřený člověk (seřizování a opravy strojů)
vyučení jako seřizovač nebo mechanik je výhodou nikoli podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 32000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. mzda týden placeného volna navíc závodní stravování - výběr z 8 jídel (jídlo za 24 Kč) stravenky (50 Kč) příspěvek na kulturu a volný čas
  • Místo pracoviště: Pelhřimov