Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK BEZ JAZYKA | ELEKTRO | VELKÉ MEZIŘÍČÍ

SERVISNÍ TECHNIK BEZ JAZYKA | ELEKTRO | VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Náplň práce

Příjemná změna v nabídce pozic!!
V oboru stavebnictví - dopravní, pozemní, silniční stavby.
ALE nehledáme kopače, hledáme elektro techniky!

Bude Tě čekat instalace a servis elektronických zařízení pro silniční dopravu v rámci celé ČR.

Setkáš se s novými technologiemi, které si firma sama vyvíjí.

Budeš provádět opravy a údržby všech systémů pro silniční dopravu, které na náš i světový trh firma dodává.

Budeš provádět pravidelné preventivní kontroly zařízení.

Chceš se dozvědět víc? Konkrétní projekty Ti ráda popíšu!!!

Požadavky

- vyučen/a, maturita nebo VŠ vzdělání - v oboru elektrotechniky/elektrotechnického směru NUTNÉ
- vyhláška č.50, §6 - může být i propadlá, nebo pokud splňujete pouze praxi - umožníme dodělat!
- schopnost se samostatně rozhodovat
- řidičský průkaz skupiny B - cestování po ČR (vždy s návratem domů)
- vyjíždíme z Velkého Meziříčí!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí špičkové české technologické firmy - smlouva na dobu neurčitou - 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - firemní výuka jazyků - účast na odborných konferencích a školeních
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí