Nabídka práce > DISPEČER BEZ JAZYKA | JIHLAVA | NÁSTUP IHNED

DISPEČER BEZ JAZYKA | JIHLAVA | NÁSTUP IHNED

Náplň práce

Máš praxi v oblasti logistiky, jsi komunikativní a zvládneš pracovat pod tlakem?
Hledáme dispečera s alespoň krátkou praxí v oboru.

- komunikace napříč společností - sklad, zákaznické centrum, obchodní oddělení, doprava
- komunikace s dodavateli, spedičními společnostmi
- objednávání přeprav
- organizace práce řidičů, sledování vytížení vozidel
- vedení příslušné dokumentace a evidence
- reporting vedení

Požadavky

- praxe v oblasti logistiky
- odolnost vůči stresu
- velmi dobré komunikační dovednosti
- MS Office
- cizí jazyky (AJ/NJ) výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzda dohodou dle předchozích zkušeností v logistice - pravidelné měsíční bonusy a prémie - profesní vzdělání, možnosti jazykových kurzů - příspěvek na stravování - ubytování/příspěvek na ubytování
  • Místo pracoviště: Jihlava