Nabídka práce > ZKUŠENÝ/Á ÚČETNÍ | AJ | 50-60 000 Kč

ZKUŠENÝ/Á ÚČETNÍ | AJ | 50-60 000 Kč

Náplň práce

Nadnárodní společnost na Havlíčkobrodsku hledá zkušeného účetního/účetní!

Pokud Vás zajímají podrobnosti, zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň:
- odpovědnost za kompletní účetnictví výrobní divize
- vedení menšího účetního týmu
- měsíční / roční závěrky
- zpracování DPH a daní všeobecně
- evidence majetku
- spolupráce s auditory a daňovými poradci
- komunikace s úřady
- pravidelný reporting
- komunikace s mezinárodním účetním týmem

Požadavky

- ekonomické vzdělání
- AJ pro denní komunikaci slovem i písmem (B1/2)
- komplexní znalost vedení účetnictví ve výrobní společnosti
- komunikativní osoba, která bude podporou pro svůj menší tým
- MS Office (Excel!)- kontingenční tabulky
- časová flexibilita
- znalost SAPu výhodou

Pohovory probíhají online - bez nutnosti osobního setkání.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pružná pracovní doba/Home Office - smlouva na dobu neurčitou - 13. mzda - týden dovolené navíc - odborný rozvoj a pravidelná dávka školení/jazykové kurzy - super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.) - příspěvek na dojížděn
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod