Nabídka práce > MARKETINGOVÝ KREATIVEC | KAMPANĚ B2B | MEZINÁRODNÍ TÝM

MARKETINGOVÝ KREATIVEC | KAMPANĚ B2B | MEZINÁRODNÍ TÝM

Náplň práce

Hýříš nápady, kreativitou a hledáš možnost seberealizace?
Hledáš tým, který Ti bude oporou a vedení, které marketingu fandí?

Půjde o B2B kampaně | technický produkt | copywriting v AJ! | vývoj webu | PR | sociální média.

Mluvíš anglicky/máš praxi nebo zkušenost ze zahraničí?
Máš zkušenost s používáním marketingových nástrojů: Google, Adobe Creative, sociálních médií, PR a s vývojem/vylepšováním webu?

Je komunikace Tvou doménou? A komunikace jak napříč firmou, tak směrem ven k dodavatelům, zákazníkům ...

Budeš úzce spolupracovat s produktovým týmem a strategickým týmem.
A nebude to jen o České republice, budeš součástí nadnárodního marketingového týmu.

NEVÁHEJ MĚ KONTAKTOVAT PRO VÍCE INFORMACÍ!
POHOVORY PROBÍHÁJÍ ONLINE!

Požadavky

- SŠ/VŠ
- PRAXE - 3-5 let zkušeností v oblasti B2B marketingu/reklamy
- Plynulá angličtina - psaná a mluvená forma (alespoň B2 podmínka) - copywriting v AJ!
- Znalost marketingových nástrojů - Google, Adobe Creative, sociálních médií, PR
- Vývoj a vylepšování webových stránek Ti něco říká?
- Praxe ve výrobní společnosti/Zkušenosti s technickým produktem
- VÝBORNÉ prezentační a komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz "B"

Pár věcí Ti chybí, ale odvaha ne? Pošlimi svůj životopis!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Firma, která si marketingové oddělení hýčká! - Motivující platové ohodnocení - Smlouva na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - Pružná pracovní doba/Home Office - Jazykové vzdělávání - Odborné kurzy a školení - Možnost kariérního růstu - Mobil, not
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod