Nabídka práce > NÁKUPČÍ S AJ | NEPŘÍMÝ MATERIÁL+ SLUŽBY | okr. Žďár n. Sázavou

NÁKUPČÍ S AJ | NEPŘÍMÝ MATERIÁL+ SLUŽBY | okr. Žďár n. Sázavou

Náplň práce

Už chcete pryč z automotive, těžkého průmyslu a strojírenství?
Hledáte nadnárodní společnost? Stabilitu a možnost se kariérně posouvat dopředu?
Nákup služeb a nepřímého materiálu by Vám vyhovoval?

Bude to tak trochu o strategii, ale také o operativě.
Takže hledáme někoho, kdo má v malíku SAP a ostré lokty pro vyjednávání.

Náplň práce:
- půjde o nákup nepřímého materiálu a služeb
- zodpovědnost za výběrová řízení se stávajícími i potenciálními dodavateli na všech úrovních (čeští i zahraniční dodavatelé)
- podíl na projektech - redukce materiálových a režijních nákladů
- spolupráce na zavádění nových projektů
- koordinace dodávek materiálu u nových projektů
- zodpovědnost za kvalitu materiálu, skladové zásoby a jejich evidence
- spolupráce s kolegy napříč společností

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání
- AJ na úrovni B2 min - denní komunikace se zahraničními dodavateli
- praxe na oddělení nákupu nutná, zde není prostor pro juniora bez praxe !
- schopnost pracovat pod tlakem, umět se rychle rozhodnout
- samostatnost, flexibilita
- ochota cestovat do zahraničí
- prostředí mezinárodní společnosti - rychlé pracovní tempo

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí stabilní společnosti! - výborné výsledky v oblasti výroby v celosvětovém měřítku! - 5 týdnů dovolené - závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) - odborná/jazyková školení - možnost profesního růstu - další zaměstnanecké
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou