Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY DO VÝŠKOVA

OPERÁTOR VÝROBY DO VÝŠKOVA

Náplň práce

Hledáme šikovné pracovníky do výroby ve Výškově, která se věnuje výrobě a kompletaci autosedaček. Absolventy zaučíme. Práce je vhodná pro muže i ženy.
Práce je ve 3 směnném provozu nebo 12 hodinové směny (2 dny práce, 2 dny volno).

Požadavky

- fyzická zdatnost - zátěž zejména na - horní končetiny, práce ve stoje
- ochota pracovat ve směnném režimu
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 90 Kč, 55 % hradí zaměstnavatel - příspěvek na sport, kulturu a rekreaci - příjemné pracovní prostředí - možnost kariérního růstu - smlouva na HPP, možnost převodu do kmenového stavu.
  • Místo pracoviště: Vyškov