Nabídka práce > LABORANT| NOVÝ PROJEKT| až 40 000 Kč/měs.

LABORANT| NOVÝ PROJEKT| až 40 000 Kč/měs.

Náplň práce

Správný poměr ingrediencí je základ. Pojďte s námi testovat, zda tomu opravdu tak je? Hledáme pracovníka laboratoře, který bude testovat vstupní materiály.

Co bude pracovník laboratoře dělat?

- Provádí testování použitých surovin a materiálů pro výrobu pomocí mechanických a elektronických měřidel
- Kontroluje průběžně kvalitu výroby
- Vytváří reporty a zprávy z proběhlých kontrol kvality
- Podílí se na tvorbě postupů a metod pro analytické testování
- Podílení se na kalibraci analytických zařízení a správa technické dokumentace k obsluze přístroje
- Odpovídá za kvalitu vstupních surovin pro výrobu
- Provádí kvalitativní kontrolu prvního kusu výrobku a následně uvolňuje výrobu
- Zjišťuje příčiny závad reklamovaných výrobků a podílí se na nápravných opatření

Požadavky

Koho hledáme na pozici LABORANT?

- SŠ/ VŠ vzdělání chemického/ technického zaměření
- zkušenosti na pozici laboratorní chemik
- výhodou znalost metody MSA (analýza systému měření)
- znalost chemických výpočtů (množství materiálu, koncentrace, chemické reakce,...)
- AJ na komunikativní úrovni, NJ získáte plusové body
- pokročilá znalost MS Office, SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - stravenky - až 10% měsíční finanční bonus
  • Místo pracoviště: Most