Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR | ZDRAVOTNICKÁ TECHNOLOGIE

VÝVOJOVÝ INŽENÝR | ZDRAVOTNICKÁ TECHNOLOGIE

Náplň práce

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Příležitost pro zkušené nebo i juniorní vývojáře, kteří ovládají AJ na plynulé úrovni.

Vaší náplní práce bude:
- vývoj nových výrobků + změny stávajících produktů.
- spolupráce s marketingem a dalšími odděleními v zahraničí.
- vedení vlastních projektů/ úkolů i účast na týmových úkolech.
- spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.
- zodpovědnost za testování a ověřování funkce produktů.

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání ideálně technického/přírodovědného/chemického...směru
- praxe na stejné nebo podobné pozici, znalost procesů výroby výhodou / (praxe při studiu vítána)
- plynulá komunikace v AJ slovem i písmem NUTNÁ!
- perfektní komunikační schopnosti, analytické myšlení
- flexibilita a ochota vysokého pracovního nasazení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - profesionální tým odborníků (mezinárodní tým) - odborná školení, vzdělávání v oboru, možnost kariérního růstu - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - flexibilní pracovní doba - Home Office
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou