Nabídka práce > ŘIDIČ/KA AUTOBUSU - Zlínský region

ŘIDIČ/KA AUTOBUSU - Zlínský region

Náplň práce

Jedna z největších dopravních společností v Evropě působící ve 14 evropských zemích a přepravující více jak 2,0 miliardy cestujících ročně poptává vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ/KA AUTOBUSU.

Vaši pracovní náplní bude obsluha linkových autobusů v rámci regionu Zlín.

Požadavky

- řidičský průkaz skupiny D
- pokud nemáte ŘP skupiny D, umožníme Vám získání tohoto průkazu i profesního průkazu na náklady společnosti
- odborná a zdravotní způsobilost
- spolehlivost, časová flexibilita
- férové jednání a vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč nebo řidičský průkaz skupiny D zdarma - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněné tankování s kartou Benzina a program Cafeterie - zaměstnanecké jízdné v rámci celé skupiny společnosti
  • Místo pracoviště: Zlín