Nabídka práce > TEAM LEADER SKLADU| TRIANGLE

TEAM LEADER SKLADU| TRIANGLE

Náplň práce

Hledáme Team Leadera do skladu, který bude mít pod svými křídly operátory skladu.

Co Vás na pozici Team Leadera čeká?

- Rozdělování pracovních činností operátorům skladu
- Vedení administrativy spojené s vedením směny
- Zodpovídání za správnou přípravu a provedení inventur
- Zajišťování dodržování všech nastavených pravidel a kontrola dodržování bezpečnosti práce
- Zajišťování výdeje pracovních a BOZP pomůcek operátorům skladu

Požadavky

Co musíte splňovat:

- Zkušenost s vedením týmu skladníků z mezinárodní výrobní společnosti
- Platný Průkaz VZV (W1) , jeřábnické a vazačské zkoušky
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Základní znalost práce na PC
- Znalost práce v SAP výhodou
- Základní znalost AJ nebo NJ výhodou
- Samostatnost a spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Odborné a jazykové kurzy, * Dotované stravné, * 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc, * Firemní akce, * Caffeterie, * Možnost napracovat si hodiny, * Pružná pracovní doba, (na některých pozicích) * Příspěvek na dopravu, (na některých po
  • Místo pracoviště: Louny