Nabídka práce > Chcete pracovat v Aténách? Skvělá příležitost pro absolventy!

Chcete pracovat v Aténách? Skvělá příležitost pro absolventy!

Náplň práce

Hledáte novou příležitost? Milujete cestování?
Mezinárodní firma v Řecku, která spolupracuje s některými z nejznámějších společností na světě, potřebuje nové členy týmu. Úspěšní žadatelé budou poskytovat vynikající technickou a zákaznickou podporu v češtině. Podpora v přestěhování (letenka, ubytování) bude poskytnuta!
Pokud chcete využít vaše komunikační dovednosti, získat zkušenosti a zároveň být součástí mladého a motivovaného týmu, neváhejte a hlaste se!

Požadavky

- Český mluvčí
- dobré znalosti angličtiny (B2+)
- dobré komunikační schopnosti
- znalost dalšího cizího jazyka výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - cestovní výdaje do Řecka (letenky atd) - ubytování v Aténách na dva týdny - slevy (restaurace, obchody, fitness atd) - Podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů - jazykové kurzy - firemní lékař
  • Místo pracoviště: Olomouc