Nabídka práce > ASISTENT/KA NÁKUPU

ASISTENT/KA NÁKUPU

Náplň práce

Vždycky se nějak začít musí. Toto je přesně ta pozice, kdy se svou pílí můžete vypracovat.

Z počátku budete:
- zpravovat objednávky
- komunikovat s dodavateli převážně v anglickém jazyce (v písemné formě)
- podporovat a spolupracovat s manažerem nákupu
- budete tvořit reporty, analýzy

Požadavky

- absolvent střední nebo vysoké školy
- excel na uživatelské úrovni
- pečlivost, trpělivost, smysl pro detail
- komunikační schopnosti a odolnost proti stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní začátek/konec pracovní doby - vlastní organizace náplně práce - firemní akce - vzdělávací kurzy, školení, - zdravotní volno/sickday, - bonusy/prémie – měsíční + čtvrtletní - sleva na firemní výrobky/služby - mobilní telefon, notebook
  • Místo pracoviště: Zlín