Nabídka práce > TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE

TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Pro klienta, který se zabývá výrobou unikátních produktů, obsazujeme pozici TECHNOLOGA. Technika je Vaše parketa? Máte VŠ vzdělání v technickém nebo přírodovědném oboru? Domluvíte se anglicky?

Na pozici TECHNOLOGA budete:
* zajišťovat přípravu výrobu
* zavádět nové výrobní technologie
* analyzovat a optimalizovat stávající technologické postupy
* provádět kalkulace a výpočty
* analyzovat procesy s ohledem na kvalitu výrobků
* navrhovat a zavádět technická řešení
* v případě problému hledat, kde se v procesu stala chyba

Požadavky

* VŠ vzdělání - obor se zaměřením technickým, nebo přírodovědným
* angličtina min. na úrovni B1
* systematický a analytický přístup
* technické myšlení
* samostatnost, proaktivita
* komunikační a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Pružná pracovní doba 5 týdnů dovolené Penzijní / životní pojištění Stravenky Zvýhodněné tarify od Vodafonu Výběr nápojů na pracovišti Očkování Bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov