Nabídka práce > Operátor měrového střediska

Operátor měrového střediska

Náplň práce

Jsou měřidla a měření Vaším denním chlebem? Orientujete se v konstrukčních programech (Catia, Polyworks)? Tak neváhejte a ozvěte se nám! Hledáme posilu na pozici OPERÁTOR MĚROVÉHO STŘEDISKA.

Co bude Vaší náplní práce?

* Spolupráce při návrhu postupu měření a odstraňování odchylek
* Ustavení kontrolních přípravků
* Ustavování dílů do souřadného systému pro obrábění na CNC stroji
* Výstupní měření dílů

Požadavky

* SOU vzdělání (technického směru)
* Alespoň rok praxe na obdobné pozici
* Znalost 3D konstrukčních programů (Catia, Polyworks)
* Znalost práce s měřidly a měrovým zařízením
* AJ alespoň na úrovni A2
* Ochota pracovat na dvě směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * Zajímavé finanční ohodnocení * Závodní stravování * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec