Nabídka práce > Technik legislativního procesu

Technik legislativního procesu

Náplň práce

Zajímají Vás procesy spojené s uvedením výrobku na trh? Chcete se podílet na přípravě zkoušek nových výrobků? Pak nám pošlete svůj životopis!

TECHNIK LEGISLATIVNÍHO PROCESU

Náplň práce:
* Kontrola a uplatnění požadavků technické legislativy na jednotlivé výrobky
* Příprava, zajištění a vyhodnocení zákonných zkoušek výrobků
* Spolupráce s oddělením vývoje
* Spoluvytváření technických norem

Požadavky

* Elektrotechnické vzdělání podmínkou
* Výhodou praxe ve výrobě, vývoji nebo testování elektroniky
* Komunikativní znalost angličtiny
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Finanční prémie * Pružná pracovní doba * Kafetérie * Firemní školka * Relokační balíček * Fitness a relax * Zdravotní volno (sick days) * Jazykové kurzy * Odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou