Nabídka práce > JUNIOR|PROJEKTANT|ELEKTRO|BEZ AJ

JUNIOR|PROJEKTANT|ELEKTRO|BEZ AJ

Náplň práce

Máš vystudovaný obor elektrotechniky?
Znáš AUTOCAD nebo E-PLAN?

Nechceš do výroby, ani směnný provoz, ale nevíš, kde začít?
Pojď k nám do moderní kanceláře!

Využij příležitosti a přihlas se na pozici PROJEKTANT ELEKTRO.

Budeš:
* tvořit dokumentace pro výrobu rozvaděčů, navrhovat schémata pro kabelové rozvody,
* úzce spolupracovat s kolegy - programátory PLC.

Můžeme Ti nabídnout různorodou práci v rámci projektování nejnovějších technologií, kde tě nuda určitě nečeká!

Požadavky

* Vzdělání v oblasti elektrotechniky
* Znalost programů/ochota naučit se v programech AUTOCAD, E-PLAN, jiné ...
* Chuť na sobě pracovat a učit se

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Cestovní náhrady, kapesné * Zajištěné ubytování * Přátelské pracovní prostředí * Teambuildingové aktivity * 5 týdnů dovolené * Sick days * Příspě
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod