Nabídka práce > SENIOR|PROJEKTANT|ELEKTRO|AUTOCAD|E-PLAN

SENIOR|PROJEKTANT|ELEKTRO|AUTOCAD|E-PLAN

Náplň práce

Máš vzdělání v oboru elektro?
Máš praxi jako elektro-údržbář, seřizovač apod.? ALE už Tě nebaví směny a chceš se posunout trošku jinam?

Umíš nebo máš chuť se naučit v AUTOCADU/E-PLANU?
Zajímala by Tě pozice projektanta?

Tvojí prací bude návrh systémů měření a regulace pro různé technologie.

Tvé kompetence budou:
* tvorba projektové elektro dokumentace.
* návrhy topologie sítí – Ethernet, PROFIBUS DP a AS-i bus.
* tvorba dokumentace pro výrobu rozváděčů.
* návrh schémat pro kabelové rozvody.
* specifikace instalačního materiálu, vytváření kontrolních a instalačních manuálů.
* úzká spolupráce s pracovníky v oblasti programování PLC.

Požadavky

* Vzdělání v oblasti elektrotechniky
* Základy anglického jazyka
* Praxe v elektroúdržbě, ve výrobě- seřizovač, elektrikář, nebo projektant rozvaděčů apod.
* Znalost programů AUTOCAD/E-PLAN výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Cestovní náhrady, kapesné * Zajištěné ubytování * Přátelské pracovní prostředí * Teambuildingové aktivity * 5 týdnů dovolené * Sick days * Příspě
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod