Nabídka práce > Procesní inženýr - vstřikování plastů

Procesní inženýr - vstřikování plastů

Náplň práce

Pro zkušené kandidáty z automotive prostředí nyní máme uplatnění v oblasti řízení procesů.

Jako Specialista řízení procesů budete navrhnovat technická řešení pro nové projekty a podporovat definici procesů. Budete působit jako referent pro technické týmy. Budete hledat řešení zaměřená na snížení nákladů a podílet se na trénování týmů a řízení inovací.

Požadavky

- Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 3 roky
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenost s novými projekty
- Praxe v automotive výrobní společnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat ve výši 110% - 25 dní dovolené - Sickdays - Benefitní karta - Příspěvek na dopravu - Multisport karta - Cizojazyčné kurzy
  • Místo pracoviště: Klatovy