Nabídka práce > METROLOG

METROLOG

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice měrového technika? Domluvíte se navíc německy nebo anglicky? Pošlete nám životopis, pro nově vznikající moderní měrové středisko hledáme METROLOGA!

Vaším úkolem bude instalovat nové 3D měřící stroje do výroby, kontrolovat výrobky, pracovat s měrovými protokoly, provádět analýzy a kalibrace měřidel.
Dále budete komunikovat s mateřskou společností v Německu, kde budete také absolvovat úvodní zaškolení.

Požadavky

min. SŠ vzdělání
zkušenosti s 3D měřícími stroji
schopnost komunikovat v NJ nebo AJ
Znalost MS Office
ŘP sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené měsíční prémie dotované stravování příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění možnost napracovat si hodiny sick days
  • Místo pracoviště: Písek