Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE|TEXTIL|KŮŽE|AJ nebo NJ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE|TEXTIL|KŮŽE|AJ nebo NJ

Náplň práce

Máš rád/a obchod? Obchodní jednání? Cestování za klienty?
ALE hledáš produkt, který by se Ti dobře prodával?
Nechceš nic technického, strojírenského, automotive apod.?

TEĎ se otevírá příležitost pro uchazeče, kteří:
- hledají uplatnění v oboru textilním, koženém, apod.
- nechtějí korporátní společnost
- mluví německy nebo anglicky
- mají praxi na obchodní pozici v příbuzném oboru
- jsou flexibilní - občasné cestování do zahraničí uvítají (Evropa)
- jsou dynamičtí a hledají možnost se kariérně posunout dopředu

Záleží na Tobě, jaký/á jsi, pozici Ti přizpůsobíme na tělo!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání - textilní obor výhodou
* NJ/AJ - budete komunikovat se zahraničními klienty
* Praxe v obchodě potřeba - alespoň 2 roky (obory textil, kožená galanterie apod.)
* Řid.pr.sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Rodinná firma - možnost debaty o náplni práce dle praxe a Vašich možností * Časová flexibilita * Provize z prodeje * Možnost ubytování v nově zrekonstruovaných bytech (nad kancelářemi) * Fit centrum, cardio zóna (pod kancelářemi) * Masáže, soláriu
  • Místo pracoviště: Pelhřimov