Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR - PLASTY

VÝVOJOVÝ INŽENÝR - PLASTY

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji forem? Znáš velmi dobře technologii vstřikování plastů? Vyznáš se v CADu a provedeš základní úpravy?

HLEDÁME ODBORNÍKA NA PLASTY, VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ A FORMY!

Pokud jsi to právě TY, určitě nám dej o sobě vědět!

Máme zde pro Tebe pozici INDUSTRIALIZAČNÍ INŽENÝR

Co Tě čeká:

- návrh koncepce forem pro vstřikování plastů
- zpracování podkladů pro poptávku forem
- připomínky a úpravy forem ve spolupráci s výrobcem
- testování, zprovoznění a optimalizace forem
- spolupráce s konstruktéry a produktovým inženýrem při vývoji plastových dílů
- jednání s dodavateli prototypových forem a dílů, sériových forem

Požadavky

- min. SŠ v oboru strojírenství
- praxe v oblasti vstřikování plastů, vstřikovacích nástrojů - min. 5 let
- výborná znalost technologie výroby forem
- znalost CAD (Creo nebo Catia V5) - čtení, úpravy
- znalost MS Office
- znalost AJ - alespoň pasivně

Výhodou:
- zkušenost s konstrukcí vstřikovacích forem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční bonusy - 5 týdnů dovolené - 3x sick days - příspěvky na sport, kulturu, stravování, penzijní připojištění, očkování, vitamíny a masáže - firemní akce pro zaměstnance: letní a zimní večírek, teambuilding, den otevřených dveří - jazykové ku
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou