Nabídka práce > TECHNICKÁ PODPORA S AJ

TECHNICKÁ PODPORA S AJ

Náplň práce

Jsi technicky orientovaný člověk se znalostí práce v AutoCadu? Máš kreativní myšlení a rád se pobavíš s kolegy i zákazníky na téma technického zadání projektu a jeho úprav? Jsi organizační typ, který zajistí, aby vše šlapalo podle zadaného harmonogramu?

Potom pojď k nám! Čeká Tě různorodá práce, kde využiješ vlastní nápady a technický background!

Co Tě čeká na pozici TECHNICKÁ PODPORA:

- Komplexní příprava nových systémů větrání, vytápění a chlazení domů
- Konzultace technických řešení, projektů od zákazníků a obchodních partnerů
- Koordinace fází vývoje, výroby + členů týmu
- Spolupráce na zavádění nových výrobků do sériové výroby
- Jednání s dodavateli
- Školení v ČR i zahraničí

Požadavky

- Min. SŠ technického směru – strojní nebo stavební
- Aktivní angličtina - přednášky, školení, porady
- Práce s programem AutoCAD - 2D
- Balíček MS Office
- Ochota cestovat - ČR i zahraničí
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Výhodou:
- Zkušenost s návrhem a montáží systémů větrání, vytápění a chlazení
- Orientace v moderních systémech elektroniky a komunikace
- Prezentační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Práce se špičkovými technologiemi * Kurzy angličtiny * Obědy na pracovišti * Příspěvky na volnočasové aktivity * Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v a
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou