Nabídka práce > VEDOUCÍ SKLADU ve výrobě|30-35 000Kč

VEDOUCÍ SKLADU ve výrobě|30-35 000Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením výrobního nebo logistického skladu?
Pro náš tým skladníků a expedientů hledáme schopného vedoucího, který už bude vědět, jak se postarat o následující úkoly:

* zodpovědnost za řízení skladu ve výrobní společnosti,
* příjem materiálu, expedice výrobků, nastavení skladových zásob,
* plynulé zásobování do výroby, koordinace externích skladů,
* vedení skladové evidence, zodpovědnost za inventury.

Požadavky

* SŠ vzdělání
* AJ základy
* Praxe ve skladu
* MS Office
* Průkaz na VZV

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání * Pravidelný měsíční bonus * Náborový příspěvek * Ubytování/příspěvek na dojíždění * Zdravotní volno/sickdays * Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava