Nabídka práce > HR specialista s NĚMČINOU| CHOMUTOV

HR specialista s NĚMČINOU| CHOMUTOV

Náplň práce

Hledáme do PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ nového kolegu/ kolegyni se znalostí německého jazyka.

!!Zástup za mateřskou dovolenou!!

Co se od Vás bude očekávat?
- Nábory nových zaměstnanců.
- Zajišťování zdravotních prohlídek.
- Tvorba a realizace plánu zapracování a vzdělávání.
- Zpracování ročního plánu vzdělávání, včetně jednání s externími školiteli.
- Správa kvalifikační matice a podpora vedoucích zaměstnanců v jejich personální práci při ročních pohovorech.
- Podpora při zpracování mezd a správy docházky.

Požadavky

Co musíte splňovat na pozici Referent personálního oddělení:

- SŠ vzdělání ekonomického/ personálního zaměření
- 2 roky zkušeností v oblasti personalistiky
- Německý jazyk na velmi dobré úrovni - B2
- Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
- Organizační a komunikační schopnosti, časovou a místní flexibilitu
- Řidičské oprávnění skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 24 dní dovolené - Příspěvek na penzijní pojištění - Stravenky
  • Místo pracoviště: Chomutov