Nabídka práce > REFERENT TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

REFERENT TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

Hledáme kandidáty na pozici Referenta technického oddělení pro společnost, která se zabývá prodejem zemědělských strojů.

Náplň práce
- Zajišťování chodu technického oddělení -Zajištění specifikace, technické průkazy, technické informace, návody, katalogy ND, příprava strojů k předvádění
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Případné předvádění zemědělských strojů u zákazníka

Požadavky

- Vzdělání technického směru - zaměření na zemědělskou techniku
- Řidičské oprávnění skupiny B, vítána C, D, E, T
- Vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)
- Schopnost samostatné práce
- Zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL - Provize z prodeje a prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků - Firemní benefity - Systém vzdělávání - Příjemný kolektiv a pracovní prostředí - místo výkonu práce: Rudice u Uherského Hradiště
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště