Nabídka práce > OBRÁBĚČ KOVŮ - HORIZONTÁŘ, Vsetín

OBRÁBĚČ KOVŮ - HORIZONTÁŘ, Vsetín

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do výroby ve Vsetíně na pozici horizontář.

Náplň práce:
- seřizování a obsluha konvenčních a NC horizontálních vyvrtávaček
- výroba plochých, skříňových a rotačních součástí
- frézování, zahlubování, vrtání a vystružování
- řezání a frézování závitů
- čtení výrobních výkresů
- kontrola, měření

Požadavky

- min. výuční list v oboru obráběč kovů
- znalost systémů HEIDENHEIN, MEFI, TESLA
- oprávnění obsluhovat ZZ
- vazačský průkaz

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 21000 CZK do 21000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na stravování, závodní jídelna * fixní a variabilní složku mzdy * zvýhodněné tarify u T-mobile * zvýhodněné konto u KB * firemní akce
  • Místo pracoviště: Vsetín