Nabídka práce > IT PODPORA

IT PODPORA

Náplň práce

TCP/IP, MS. DHCP - pokud Vám tohle něco říká zpozorněte!
Jste zdatní v práci na počítači? Rádi pomáháte lidem?

Hledáme právě Vás,

specialistu v IT, který ovládá i ticket systém.
Znalosti má především v počítačových sítí TCP/IP, Basic ITIL ale i MS Windows nebo WINS.

Neváhejte nám poslat Váš životopis.

Požadavky

- MS Windows
- komunikativní AJ
- Active Directory
- MS Server Family
- kominkační schopnosti
- TCP/IP, Basic ITIL, MS Windows, WINS

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - stravenky - sick days - příspěvek na penzijní připojištění - vitamínové balíčky - smlouva na dobu neurčitou - kvartální či roční prémie + bonusy z podílu na výsledcích firmy - prémie za splněnou docházku
  • Místo pracoviště: Jičín